×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Daha fazla güvene mi ihtiyacınız var? Bizi aramaktan çekinmeyin!

Büyüyen işletmenizi desteklemek üzere tasarlanmış size özel çözümler

Küresel olarak birbirine bağlı günümüz ekonomisinde ortaya çıkan fırsatlardan küçük ve orta ölçekli işletmelerin de yararlanması gerekiyor. SBS ve SBS Çözüm Ortakları olarak yaşadığınız zorlukları ve ihtiyaçlarınızı anlıyor ve sizin gibi, akıllı bir dünya içinde başarılı olmak için daha verimli ve kârlı çalışan şirketlerin büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmış size özel ürünler ve çözümler sunuyoruz.

Özelleştirilebilir hizmet seçenekleriyle özel gereksinimlerinizi karşılayan tek Kurumsal Bakım Anlaşması

  • Donanım ve Yazılım Desteği

    SBS, sisteminizin işleyişini sürdürmek için gerekli teknik personel, yazılım ve donanım desteği sağlayarak teknik destek sunar.
  • Yerinde Teknik Servis Desteği

    Anlaşma kapsamında dilerseniz sınırsız yerinde destek hizmeti alabilirsiniz.
  • Uzaktan Yardım ve Telefon Desteği

    Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz her zaman önceliklidir. Uzak masaüstü bağlantısı, telefon ve yerinde servis hizmetlerimizden her zaman öncelikli olarak yararlanırlar.

IT Danışmanlık

SBS Teknoloji işletmenizin ihtiyaçlarına göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen işinde uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. SBS Teknoloji, Bakım Anlaşmalı olarak çalıştığı tüm işletmelere danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Proje Geliştirme ve Takibi

İş akışının sorunsuz ve kesintisiz devam edebilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi, kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir. Projesi ve tasarımı profesyonelce yapılmış bir sistemin sorun oluşturma ihtimali düşük, oluşan sorunun çözümü ise kolaydır. Tüm bu nedenlerden dolayı işletmeniz için ideal sistem altyapısına geçişinizi sağlamaktayız.

BLOG

TÜMÜ -
Yukarı Çık