×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Daha fazla güvene mi ihtiyacınız var? Bizi aramaktan çekinmeyin!

Dijital dönüşüm için Network (Ağ) inovasyonu

Deneyimli bir çözüm ortağı olan SBS, çeşitli sektörlerde network (ağ) oluşturmaya ilişkin bir rehberlik ve bilgi birikimi sağlar. İşletmeniz için yenilikçi teknolojiler ile network (ağ) çözümleri sunan firmamız işletmenizin günümüz pazar ortamının gereksinimlerine uyum sağlamasına ve inovasyonlar gerçekleştirmesine yardımcı olur.

Network (Ağ) Altyapı Çözümleri

  • Network Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri

    Yapısal kablolama ile işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen veri ve enerji iletiminin, sorunsuz bir şekilde çalışması hedeflenmektedir.
  • Keşif ve Projelendirme

    SBS Teknoloji olarak, sertifikalı ve gerçek proje deneyimine sahip teknik kadrosu ile müşterilerimize keşif ve projelendirme hizmeti sunmaktayız.

IT Danışmanlık

SBS Teknoloji işletmenizin ihtiyaçlarına göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen işinde uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. SBS Teknoloji, Bakım Anlaşmalı olarak çalıştığı tüm işletmelere danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Proje Geliştirme ve Takibi

İş akışının sorunsuz ve kesintisiz devam edebilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi, kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir. Projesi ve tasarımı profesyonelce yapılmış bir sistemin sorun oluşturma ihtimali düşük, oluşan sorunun çözümü ise kolaydır. Tüm bu nedenlerden dolayı işletmeniz için ideal sistem altyapısına geçişinizi sağlamaktayız.

BLOG

TÜMÜ -
Yukarı Çık