×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Daha fazla güvene mi ihtiyacınız var? Bizi aramaktan çekinmeyin!

Sunucu (Server) Çözümleri

Basit iş yüklerinden, kritik iş yüklerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir yeni nesil sunucu sistemlerini kurumsal düzeyde sanallaştırma, veritabanı ve iş süreçleriniz için düşük maliyet ve üstün performans sağlayarak kuruyor ve yönetiyoruz.

Windows Server 2019 İle Yenilik Yapın

  • Windows Server'dan en iyi şekilde yararlanın

    Windows Server 2019, uygulamalarınızı ve altyapınızı modernleştirmenize yardımcı olurken, ek güvenlik katmanı ekleyerek, Azure ile şirket içi ortamları köprüleyen işletim sistemidir.
  • İşletmenizi farklı kılın

    Windows Server uzmanlığımızı müşterilerimize göstermekle birlikte iç kullanım yazılım lisanslarına, teknik ve satış öncesi desteğine, eğitim ve çok daha fazlasına erişim elde etmelerini sağlıyoruz.

IT Danışmanlık

SBS Teknoloji işletmenizin ihtiyaçlarına göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen işinde uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. SBS Teknoloji, Bakım Anlaşmalı olarak çalıştığı tüm işletmelere danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Proje Geliştirme ve Takibi

İş akışının sorunsuz ve kesintisiz devam edebilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi, kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir. Projesi ve tasarımı profesyonelce yapılmış bir sistemin sorun oluşturma ihtimali düşük, oluşan sorunun çözümü ise kolaydır. Tüm bu nedenlerden dolayı işletmeniz için ideal sistem altyapısına geçişinizi sağlamaktayız.

BLOG

TÜMÜ -
Yukarı Çık