×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Daha fazla güvene mi ihtiyacınız var? Bizi aramaktan çekinmeyin!

Yedekleme (Backup) Çözümleri

İhtiyacınızı en uygun maliyetle karşılayacak, alt yapınıza ve veri boyutunuza uygun veri yedekleme çözümleri oluştururken, IBM ve HP gibi sektörde lider yedekleme çözümlerinin yanısıra Veeam, CA, Acronis ve Netapp ürünleri ile de çözümler sağlıyoruz.

Üst Düzey Yedekleme Çözümleri

  • Veri Depolama ve Yedekleme

    Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda veri depolama ve yedekleme çözümlerine yönelik her seviyede danışmanlık, kurulum ve teknik destek hizmetleri sağlanmaktadır.
  • Geleneksel Depolama Üniteleri

    Günümüzde verinin korunması ne kadar önemliyse, bu veriye erişimin sürekliliği de o kadar önem taşımaktadır. Geleneksel depolama ünitelerine DAS (Direct Attached Storage), NAS (Network Attached Storage), SAN (Storage Area Networks) örnek verilebilir.

IT Danışmanlık

SBS Teknoloji işletmenizin ihtiyaçlarına göre kurulacak olan bilgisayar sistemleri ve bu sistemlerin kurulum öncesi gereken altyapı, donanım ve yazılım ürünlerinin tespiti ve satın alınması konularında danışmanlık hizmeti verir. Danışmanlık hizmeti, sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerini izleyen işinde uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından, sizlere rekabet avantajı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracak çözümler içerecek şekilde eksiksiz yerine getirilir. SBS Teknoloji, Bakım Anlaşmalı olarak çalıştığı tüm işletmelere danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Proje Geliştirme ve Takibi

İş akışının sorunsuz ve kesintisiz devam edebilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi, kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir. Projesi ve tasarımı profesyonelce yapılmış bir sistemin sorun oluşturma ihtimali düşük, oluşan sorunun çözümü ise kolaydır. Tüm bu nedenlerden dolayı işletmeniz için ideal sistem altyapısına geçişinizi sağlamaktayız.

BLOG

TÜMÜ -
Yukarı Çık