×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı PRESTASHOP

Dünyanın en aktif en büyük açık kaynak kodlu eticaret (online mağaza) yazılımı olan PRESTASHOP. Türkçe temaları, modülleri ve en güncel teknolojik uyumluluk ile sitelerinize hemen uygulayabilirsiniz. Türkiye’de kullanılmakta olan açık kaynak kodlu veya diğer özel yazılımlarında bir çoğundan daha çok avantaj sağlar.

ANAHTAR TESLİMİ E-TİCARET SİSTEMİ

Anahtar teslimi e-ticaret paketlerimizde daha önce hiç e-ticaret tecrübesi olmayan, kişi ve kurumların kolaylıkla yönetebileceği şekilde hazırlanmıştır. Prestashop teknik destek ekibimiz sitenizde doğabilecek sorunlara anında müdahale ederek sürekli aktif tutacak ve tüm sistemin kullanımını size öğreterek, kişi ve kurumlara bağlı kalmadan eticaret yapmanızı sağlayacaktır. Paketlerimizde bulunan tüm modül ve uygulamalardan bir kez ücret alınır. Yıllık yenilemelerde sadece hosting ücreti alınır.

PRESTASHOP E-TİCARET PAKETLERİ

E-TİCARET'E BAŞLAMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN!

Prestashop E-Ticaret Paketleri ile sanal mağazanızı hızlı bir şekilde kurarak, internet üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hizmet kapsamında tüm altyapınızın güncelleme ve teknik desteği tarafımızdan karşılanır. Size düşen ürünlerinizi ekleyip satışlara başlamak olacaktır.

MarkTwain
İIerIemenin sırrı, başIamaktan geçer. BaşIamanın sırrı ise; tek bir seferde yapıIması zor oIan karmaşık işIeri, üstesinden geIinebiIir daha küçük işIere böImekten.

Prestashop Temaları

Türkçe Prestashop Temaları ile e ticaret mağazanızı hemen açabilirsiniz. Beğenip tercih etmiş olduğunuz temaları sizin için türkçeleştirerek, satışa hazır halde teslim ederiz.

Prestashop Modülleri

Dijital gelişmişlik ile paralel gidebilmek için Prestashop her yenilikte modüller halinde size sunmuş olduğu imkan ile bir çok yazılımdan daha öndedir.

Prestashop Destek

Prestashop Sorunlarına Destek İsteyin! Prestashop, E-Ticaret Yazılımı, kurulumunda bir çok bilmediğiniz konuyla karşılaşabilirsiniz. Çözüme kolay ulaşmak istiyorsanız destek olmamızı talep edebilirsiniz.

Yukarı Çık