×

Birlikte Çalışalım!

1 Siparişinizi oluşturun
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun
3 Ödeme & Teslimat

Destek almak için Ticket Sistemini kullanabilir ya da [email protected] mail adresine talepte bulunabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00
C.tesi – Pazar Kapalı!

Prestashop Standart Paket | E-Ticaret 'e yeni başlayanlar ya da başlamak isteyenler için en ekonomik çözümdür.

  • Standart Tema
  • Mobil Uyumlu Tasarım
  • SEO Uyumlu Alt Yapı
  • Sınırsız Ürün / Kategori Ekleme
or

PRESTASHOP STANDART

Düşük bütçe ile E-Ticarete ilk adımınızı kolayca atın!

500 TL

E-Ticaret standart paketinin ödeme periyodu BİRKEZ olup, YILLIK HOSTİNG ücreti haricinde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Prestashop e-ticaret sistemi, gelişmiş özellikleri ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunar.

İşletmeniz için rekabet yöntemi esneklik ve verimliliktir. Bu nedenle Sanal Mağaza altyapısınız, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini yenilemeli ve internet ortamındaki rekabete ayak uydurmalıdır. SBS Teknoloji Prestashop altyapısı ile sisteminizi sürekli yeniler ve biriktirdiği her tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak profesyonel destek sağlar.

Satış süreçlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli konulardan biri de güvenli bir e-ticaret altyapısıdır. Prestashop altyapısı ile müşterileriniz e-ticaret sitenizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu Prestashop geliştiricileri tarafından sürekli gelişen ve değişen arama motoru yeniliklerini takip eder ve güncellemeler ile sisteminize uygular. Prestashop gelişmiş SEO araçlarına sahip en gelişmiş e-ticaret altyapısıdır.

Yukarı Çık